פודקה

פודקה היא פלטפורמה חדשה וייחודית המציעה שירות קולינרי מלא לאירוח ביתי, היא מספקת את כל האוכל ושאר צורכי האירוח בהתאמה אישית והכל במקום אחד, במינימום זמן ומאמץ.

כיוון שמדובר בקטגוריה חדשה לחלוטין ולשירות שאין לו מתחרים בישראל, האתגר בבניית שפת המותג היה מורכב מהרגיל. 
כדי לדייק ולהעניק לפודקה את שפת המותג האופטימלית, חקרתי לעומק את שפת המותג של חברות וארגונים המעניקים שירותים דומים ככל שניתן לפודקה והוספתי לממצאים את כל שנות הנסיון שלי ואת הנגיעות הגראפיות הדרושות כדי לייצר שפה תקשורתית לא פחות ממצויינת.

 

נכנסתי לעבודה בשלב שבו הלוגו כבר היה מוכן והוא היה בגדר "אלמנט קבוע מראש" שלגביו שיניתי את הצבעוניות אך לא את קווי העיצוב הכלליים. בחרתי בצבע "ירוק פיסטוק בהיר" כרקע עדין לשפה הגרפית וללוגו עצמו בשילוב צבעי יסוד חזקים יותר להבלטה והדגשה של אלמנטים באתר, טקסטים ועוד.
 

השפה התקשורתית משקפת את המותג ומבליטה את הערכים המתאימים: איכות, מגוון והתאמה אישית. 

החלטנו להעניק בולטות משמעותית למוצרי המזון  שהלקוח מקבל בתוך חבילת השירות הכללית ולהבליט את הטריות והאיכות שלהם על ידי ניגודיות ביחס לרקעים ולאיורים שסביבם. 


המקומות בהם הבאתי את היכולות שלי לידי ביטוי באופן המשמעותי ביותר הם באפיון האתר ובעיצובו. בחרתי באפיון שמקנה לאתר חזות פשוטה ונקיה ומאפשרת ללקוח להזמין במהירות, בקלות, ומינימום זמן והקלקות מתפריטים קבועים או בבניית שירות מותאם אישית.

העיצוב בפועל ממשיך לבטא את הקו הנקי, עם פלטת צבעי המותג בטעם פיסטוק-לימון, צילומי אוכל מגרים ובעיקר- המון אוויר ואור.

1/5
1/5
FOODAKA WEB PICS3.jpg
FOODAKA WEB PICS5.jpg
FOODAKA WEB PICS2.jpg
FOODAKA WEB PICS4.jpg